Het recreatiebungalowpark Het Zuiderveld laat zich misschien wel het beste omschrijven met de woorden rust, ruimte en prachtige natuur. Midden in het fraaie Geeserveld, nagenoeg aan de rand van het park, staat deze (uitgebouwde) vrijstaande recreatiebungalow. Het geheel is fraai gelegen op een royaal perceel van maar liefst 1170 m², waar privacy en een uitstekende bezonning hand in hand gaan.
Het park werd in de jaren zeventig aangelegd en kenmerkt zich door de bijzonder ruime opzet. In die tijd werd immers niet gekeken op enkele vierkante meters meer of minder als het ging om de kaveloppervlakte. Het park telt circa 100 bungalows en grenst rechtstreeks aan de uitgestrekte natuurgebieden Boswachterij Gees en De Hooge Stoep. Hier geen verkeersdrukte of grootschalige recreatievoorzieningen, maar juist rust, stilte en een ongerept stukje Drenthe, waar de natuur nog de hoofdrol speelt.
De bungalow werd gebouwd in 1973 en is door de jaren heen met veel zorg en liefde onderhouden en op diverse onderdelen gemoderniseerd. In 2001 werd de bungalow aan de westzijde met circa twee meter uitgebouwd. Hiermee werd een royale slaapkamer met een aangrenzende inloopkast gerealiseerd.
De bungalow is voorzien van isolerende beglazing en dakisolatie en wordt aangeboden inclusief inventaris, stoffering en meubilair. Voor het stallen van fietsen en het opbergen van tuinstoelen en ander tuinmeubilair is een praktische houten tuinberging 2020 aanwezig. Wel zo gemakkelijk: u kunt hier direct beginnen met genieten.
De fraai omsloten tuin, gelegen op het zuiden, biedt volop privacy en kent een uitstekende zonligging. Van de eerste zonnestralen in de ochtend tot de laatste avondzon: op ieder moment van de dag is er wel een fijne plek te vinden. Dankzij de ligging nabij de rand van het park wandelt u vanuit de bungalow bovendien vrijwel rechtstreeks het bos in. De omgeving leent zich bij uitstek voor lange wandelingen, fraaie fietstochten en uitdagende mountainbikeroutes.
Het recent door de Vereniging van Eigenaars vastgestelde vitaliteitsplan is erop gericht de rust en ruimte op het park te behouden en legt de nadruk op goede omgangsregels en respect voor de natuur en de mede-eigenaren.
Kortom, een bijzonder complete recreatiebungalow op een schitterende locatie, waar rust, ruimte en natuur op harmonieuze wijze samenkomen. Een unieke plek om aan de drukte van alledag te ontsnappen, te onthaasten en jarenlang zorgeloos te genieten.
Indeling:
Entree/hal met toegang tot de bergruimte en badkamer, tuingerichte leefruimte met schuifpui en open keuken, twee slaapkamers, waarvan één met inloopkast.
Extra informatie:
* Gebouwd in 1973 en in 2001 uitgebouwd;
* Uitbouw is voorzien van vloer, muur en dakisolatie;
* Bungalow grotendeels voorzien van isolerende beglazing;
* Aanvaarding in overleg, kan indien gewenst snel;
* Slaapkamers hebben een oppervlakte van resp. 5 m² en 15 m²;
* Woonkamer voorzien van schuifpui richting zonneterras;
* Tuin gelegen op het zuiden;
* Bijdrage contributie/parkbijdrage € 425,- per jaar;
* Inschrijfgeld eenmalig € 250,-.
Bungalowpark Het Zuiderveld
Het bungalowpark “Het Zuiderveld” is gelegen in het landelijk gebied op ca. 3,5 km. afstand van het gezellige Drentse esdorp Gees met haar vele Saksische boerderijen. Een natuurlijk park, waar je helemaal (op) jezelf kunt zijn en waar je ’s morgens gewekt wordt door de vogels, waar verkeerslawaai niet bestaat en waar wandelschoenen, verrekijker, fototoestel en fiets de ingrediënten zijn om te onthaasten.
Natuurgebied Gees De Klencke
Natuurgebied Gees De Klencke kent een aantal prachtige wandelroutes. Deze lopen grotendeels door de gebieden van boswachterij Gees en van Landgoed De Klencke. De meeste routes in het gebied worden beheerd door boswachterij Gees en Landgoed De Klencke.